Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

13.02.2022

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

13  lutego  2022 r.

1.Przeżywamy szóstą niedzielę zwykłą. Jutro przypada Święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 będzie odprawiona Msza św. w int. 
o pokój i zdrowie dla rodzin oraz adoracja Najświętszego Sakramentu Grupy Modlitewnej Królowej Pokoju.

3. Od soboty przeżywać będziemy w naszym Sanktuarium peregrynację figury M.B. Anielskiej z racji 400-lecia istnienia naszej Prowincji Zakonnej.

O godzinie 17.00 powitanie figury i  koronka do Siedmiu Radości Matki Bożej. O 18.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem o. Prowincjała zakończona procesją z Figurą po placu przykościelnym, na którą przynosimy lampiony. Po Mszy św. czuwanie prowadzone przez grupy parafialne. O 20.30 konferencja Maryjna zakończona  Apelem Jasnogórskim. W niedzielę Msze św. z okolicznościowym kazaniem. Przez cały tydzień o godz. 17.15 – Koronka do Siedmiu Radości Matki Bożej.

W sobotę i niedzielę można będzie  nabyć okazjonalne lampiony, koronki Siedmiu Radości Matki Bożej i inne dewocjonalia. 

4. Po oczyszczeniu wróciły do naszego kościoła dwa żyrandole. Przeprowadzone prace zostały wykonane częściowo za środki rodziców dzieci I Komunijnych z tego roku.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Za złożone ofiary na prace remontowe przy naszym Sanktuarium. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK