Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

07.08.2022

XIX Niedziela Zwykła 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7 sierpnia 2022 r.

 

1. Dziś przypada Pierwsza niedziela miesiąc. Po Mszy Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Biuro radia Maryja przy tut. sanktuarium organizuje wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem w dniu 22 sierpnia br. wyjazd o godzinie 11.00 Zapisy i bliższe informacje w biurze radia Maryja w godzinach dyżurów.

3. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na prace remontowe przy naszym sanktuarium. Obecnie została wykonana instalacja wymiany powietrza w salkach Sługi Bożego br. Alojzego. Pod koniec sierpnia będzie zamontowana stolarka okienna i drzwi.

Wszystkim Parafianom, Dobrodziejom oraz Sympatykom naszego kościoła i klasztoru, życzymy obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, Pani Łaskawej. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Za ofiary składane na konto naszego sanktuarium. Przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK