Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

26.12.2019

Uroczystość Św. Szczepana

OGŁOSZENIA
UROCZYSTOŚĆ ŚW. SZCZEPANA
26 GRUDNIA 2019

1. Dziś, w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, obchodzimy wspomnienie Świętego Szczepana, pierwszego męczennika.

2. W najbliższą niedzielę, 29 grudnia, będziemy obchodzili święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Polećmy Bogu w ofierze Mszy Świętej nasze rodziny.

3. Wraz ze scholą „Aniołki Franciszka”, zapraszamy wszystkich, do adoracji Pana Jezusa przy żłóbku oraz śpiew kolęd, dzisiaj o godz. 16.00.

4. W uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia, wyruszy z naszej parafii do Solnego Miasta ORSZAK TRZECH KRÓLI, który połączy się w marszu z orszakiem z parafii św. Klemensa i parafii św. Pawła Apostoła. Nasz orszak będzie reprezentował król Melchior. Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby rodzice przygotowali swoim dzieciom stroje w kolorze zielonym. Będziemy w marszu reprezentować Azję, dlatego mile widziane będą stroje z tego rejonu świata. Zachęcamy do udziału w marszu wszystkich, którzy będą chcieli oddać należną cześć nowonarodzonemu dzieciątku.

Wszystkim Drogim Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszego Klasztoru i Sanktuarium oraz wszystkim Gościom życzymy z całego serca Bożej radości, płynącej z faktu narodzenia Syna Bożego. Niech Dzieciątko Jezus hojnie obdarza Was zdrowiem, pokojem, wiarą, nadzieją i miłością oraz wszelkimi potrzebnymi darami!

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK