Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

12.01.2020

UROCZYSTOŚĆ CHRZTU PAŃSKIEGO

OGŁOSZENIA
UROCZYSTOŚĆ CHRZTU PAŃSKIEGO
12 STYCZNIA 2020

1. Trwa kolęda – czyli wizyta duszpasterska rodzin.
Program kolędy na najbliższe dni przedstawia się następująco:

W poniedziałek ulice: Widok, Szkolna, Narutowicza, Piłsudskiego, Bogucka i Mickiewicza

We wtorek ulice: Siemiradzkiego, Konopnickiej, Dębowskiego, Kubusia Puchatka

W środę ulice: Krakowska i Kraszewskiego

W czwartek: Os. Przyszłość, ul. Królowej Jadwigi i Żeromskiego

W piątek ulica: Brata Alojzego Kosiby Żwirki i Wigury i Os. Kościuszki – Blok Nr 1

W sobotę ulica Reformacka (tzw. Mardimex) od nr 13 do 113

2. Wdzięczni Matce Bożej za ponad czterowiekową opiekę nad naszym górniczym miastem, jako wotum wdzięczności, obraz Księżnej Wieliczki zostanie przyozdobiony nową suknią. Dlatego wszelkie ofiary składane w czasie kolędy zostaną przeznaczone na ten cel. Już dzisiaj wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

3. W najbliższą środę odbędzie się Msza święta z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie, po Mszy św. adoracja najświętszego Sakramentu zakończona indywidualnym błogosławieństwem.

4. W przyszłą niedzielę po południu o godz. 15.00 odbędzie się Msza św. w int. o pokój i zdrowie dla rodzin oraz adoracja Najświętszego Sakramentu Grupy Modlitewnej Królowej Pokoju. Po adoracji, odbędzie się modlitwa o uzdrowienie z indywidualnym błogosławieństwem olejami św. Charbela. Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy pragną pomodlić się o pokój oraz zdrowie fizyczne i duchowe w rodzinach.

5. W ubiegłą niedzielę, po Mszach św. odbywała się kwesta na rzecz Weroniki, która uległa bardzo poważnemu wypadkowi. Rehabilitacja i proces przywracania jej do życia ciągle trwa. Zebrano 8 tys. 15 zł i 31 euro. W imieniu najbliższej rodziny składamy serdeczne podziękowanie za złożone dobrowolne ofiary.

6. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego Źródło a także balsam kapucyński.

Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask od Bożej Dzieciny, opieki Pani Naszej Łaskawej i wstawiennictwa Sługi Bożego Br. Alojzego Kosiby.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK