Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

16.02.2020

VI Niedziela Zwykła 2020

OGŁOSZENIA
6 NIEDZIELA ZWYKŁA
16 LUTEGO 2020

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odbędzie się Msza św. w int. o pokój i błogosławieństwo Boże w rodzinach oraz adoracja Najświętszego Sakramentu z Grupą Modlitewną „Królowej Pokoju”. Po adoracji, odbędzie się modlitwa o zdrowie z namaszczeniem olejem św. Charbela. 

2. W tym tygodniu, 20 lutego przypada tłusty czwartek, który rozpoczyna ostatni tydzień karnawału. Po nim następuje okres postny trwający do Świąt Wielkanocnych. Środa Popielcowa w tym roku przypada 26 lutego, czyli za dziesięć dni!

3. W sobotę, 22 lutego, przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła. Niech nie zabraknie w tym dniu modlitwy w intencji Ojca Świętego Franciszka. Naszym obowiązkiem jest wspierać jego pasterską posługę w niesieniu Ewangelii wszystkim narodom. 

4. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz Źródło.

Drogim Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom naszego kościoła i klasztoru, 
oraz wszystkim, którzy będą obchodzić w tym tygodniu imieniny, urodziny oraz świętować jubileusze rodzinne, życzymy wielu łask Bożych wypraszanych przez wstawiennictwo 
Matki Bożej Łaskawej – Księżnej Wieliczki oraz Czcigodnego Sługi Bożego Br. Alojzego Kosiby.
Życzymy też w tym tygodniu samych dobrych pączków i faworków.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK