Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

12.04.2020

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 2020

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA 
PAŃSKIEGO

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
12 kwietnia 2020 r.

1. Jutro, drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego, Msze św. w porządku niedzielnym.

2. We wtorek, 14 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Antoniego Padewskiego. Nabożeństwa będą odbywały się w każdy wtorek po Mszy św. bez procesji eucharystycznych.

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Bożego Miłosierdzia. Do tej uroczystości przygotowujemy się odmawiając codziennie nowennę o godz. 15.00. 

4. Do naszego Sanktuarium została przywieziona niezwykła monstrancja „Królowa Pokoju” – autorstwa Mariusza Drapikowskiego, który wykonuje również korony i suknię dla Matki Bożej Łaskawej - Księżnej Wieliczki. Do końca kwietnia będziemy mieli możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w tej niezwykłej monstrancji. Adoracje będą się odbywały codziennie od godz. 15.00 do godz. 18.00.

5. Z racji panującej epidemii koronawirusa odwołane zostają w naszej parafii uroczystości związane z przyjęciem I komunii świętej oraz sakramentu bierzmowania. Nowe terminy będą podane po ustaniu pandemii.

W Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Drogim Parafianom, Dobrodziejom i Sympatykom naszego Sanktuarium składamy najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: niech te dni zwycięstwa życia nad śmiercią będą pełne radości, miłości i pokoju, byśmy mimo różnych trosk i kłopotów w czasie panującej epidemii, mogli zawsze śpiewać radosne „ALLELUJA – Jezus żyje”.
Na radosne przeżywanie Świąt Wielkanocnych przyjmijcie Boże błogosłwieństwo.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK