Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

21.06.2020

XII Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA
12 NIEDZIELA ZWYKŁA
21 czerwca 2020 r
1. W dniu wczorajszym odbyła się Pierwsza Komunia Święta. W Białym Tygodniu zapraszamy dzieci pierwszokomunijne na Msze Święte o godzinie 18.00. Składamy serdeczne podziękowanie tegorocznym rodzicom dzieci pierwszo-komunijnych za dar ołtarza tj. odnowienie ośmiu kinkietów, które znajdują się w prezbi-terium oraz nowego kompletu lekcjonarzy mszalnych. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy zaangażowali się w przygo-towanie dzieci do pierwszej Komunii świętej, szczególnie Katechetom, o. Mariuszowi i Pani Beacie.
2. Dzisiaj, po południu o godz. 15.00 odbędzie się Msza św. w int. o pokój i zdrowie dla rodzin oraz adoracja Najświętszego Sakramentu grupy modlitewnej Królowej Pokoju. Po adoracji, odbędzie się modlitwa o uzdrowienie z nama-szczeniem olejem św. Charbela.
3. Również dzisiaj przypada 142 rocznica wstąpienia do zakonu Czcigodnego Sługi Bożego Brata Alojzego Kosiby. Módlmy się o rychłe wyniesienie na ołtarze Sługi Bożego oraz o potrzebne łaski przez jego wstawiennictwo.
4. Trwa czerwiec – miesiąc, w którym czcimy Najświętsze Serce Jezusowe. Nabożeństwa czerwcowe odbywają się po Mszy św. wieczornej.
5. We wtorek, 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich ojcach, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.
6. W środę obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Wszystkim, którym patronuje św. Jan Chrzciciel życzymy, aby doświadczali jego szczególnej opieki.
7. W każdą niedzielę, do końca września zapraszamy na Msze św. o godz. 20.00 w Kaplicy Porcjunkuli, w ogrodzie klasztoru.
8. Biuro Radia Maryja przy tutejszym Sanktuarium organizuje coroczną pielgrzymkę na Jasną Górę dnia 11 lipca. Zapisy w Biurze Radia Maryja w niedzielę od 08.00 do 10.30 i w środy od 17.00 do 18.00.
14. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.
Wszystkim Parafianom Dobrodziejom oraz Sympatykom naszego kościoła i klasztoru, życzymy obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, Pani naszej Łaskawej oraz wstawiennictwa Czcigodnego Sługi Bożego Brata Alojzego Kosiby

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK