Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

02.08.2020

XVIII Niedziela Zwykła 2020

OGŁOSZENIA
UROCZYSTOŚĆ MATKI BOŻEJ Anielskiej Z PORCJUNKULI
02 SIERPNIA 2020
1. Dzisiaj obchodzimy w naszym Sanktuarium Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkuli. Suma odpustowa w intencji parafian, dobrodziejów oraz Sympatyków naszego klasztoru z dziękczynnym „Te Deum” zostanie odprawiona o godz. 10.30. Wszystkie Msze święte sprawowane są według porządku niedzielnego.
2. Zachęcamy do nawiedzenia w dniu dzisiejszym kaplicy Porcjunkuli znajdującej się w ogrodach naszego klasztoru.
3. W środę o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa w intencji naszych drogich zmarłych.
4. W czwartek, 6 sierpnia, przypada święto Przemienienia Pańskiego. Chrystus wzywa każdego z nas do przemiany. Przemienienie Pańskie to święto radości i nadziei, że przyjdzie czas, kiedy Pan odmieni nas wszystkich.
 
5. Dzisiaj żegnamy ojców i braci, którzy zostali skierowani do innych klasztorów w naszej Prowincji: br. Franciszek do klasztoru w Kętach, br. Florian do Włocławka, o. Ariel do Zakliczyna i o. Jacek do Warszawy. Odchodzącym współbraciom oraz tym, którzy przybędą życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Łaskawej. Pożegnanie odchodzących współbraci odbędzie się na Mszy o godz. 10.30.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK