Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

22.11.2020

JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA  

22 listopada 2020

1. Dzisiaj przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata ostatnia niedziela roku kościelnego. Dzisiejsza uroczystość jest też świętem patronalnym Akcji Katolickiej.

2. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Wraz z nią zaczyna się kolejny rok liturgiczny i duszpasterski. W tym dniu zostaną poświęcone opłatki wigilijne i świece „Caritas” – wigilijne dzieło pomocy dzieciom, które będzie można nabyć w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

3. Na Mszy św. wieczornej rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

4. W zakrystii i w kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje na 2021 rok.

5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. FZŚ przeprowadzi kwestę. Zebrane ofiary będą przeznaczone na zakup produktów dla osób potrzebujących z naszej parafii.

6. W następną niedzielę rusza kolejna edycja ogólnopolskich rekolekcji internetowych ODDANIE 33. Zachęcamy wszystkich a głównie młodzież przygotowującą się do bierzmowania do skorzystania z tej propozycji. Informacje szczegółowe na stronie naszej parafii.

Przyjaciołom, dobrodziejom, parafianom i sympatykom naszego kościoła i klasztoru dziękujemy za modlitwę oraz wszelkie gesty dobroci i życzliwości.

Życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki M. B. Ł.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK