Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

24.01.2021

III NIEDZIELA ZWYKŁA 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

III NIEDZIELA ZWYKŁA

24 stycznia 2021 r.

 

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywali:

- w poniedziałek święto nawrócenia św. Pawła, apostoła;

– we wtorek wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa,;

– w czwartek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu; 

- w sobotę   wspomnienie św. Hiacynty; 2.Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Przed kościołem  przeprowadzona jest kwesta na rzecz poszkodowanych i ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.

3. Zapraszamy do naszego Sanktuarium na adoracje Najświętszego Sakramentu w poniedziałki, po Mszy św. wieczornej. Zakończenie adoracji o godz. 21.00 błogosławieństwem i apelem jasnogórskim.W naszych modlitwach prośmy o  ustanie epidemii oraz o zgodę i pokój w naszej Ojczyźnie. 

4. Są jeszcze do nabycia w zakrystii albumy o kościołach naszej Archidiecezji  w tym o naszym sanktuarium. 

5. Za tydzień, w niedzielę 30 stycznia, o godz. 15.00 Msza św. z poświęceniem książeczek dla klas przygotowujących się do I Komunii Św: III B i III C. Spotkanie z pozostałymi klasami  w następną niedzielę 7 lutego również o godz. 15.00.

6. We wtorek zakończyliśmy wizytę duszpasterską naszej parafii inną niż zwykle. Dziękujemy serdecznie za wspólnotę modlitwy naszym Parafianom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy każdego dnia Waszym Rodzinom. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wyrażają duchową łączność ze swoja parafią i z naszym klasztorem franciszkańskim. Dziękujemy za wszelkie gesty dobroci i życzliwości oraz za złożone ofiary oraz te wpłacane na konto parafialne.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK