Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

01.11.2019

NIEPLANOWANE

Od 1 listopada w kinach pojawił się film “Nieplanowane”. To dzieło odsłaniające kulisy przemysłu aborcyjnego wstrząsnęło Ameryką. Od premiery 9 stanów w USA zmieniło prawo na bardziej chroniące życie, kilkuset pracowników klinik aborcyjnych odeszło z pracy. Niedługo po premierze było jasne, że „Nieplanowane” to coś więcej niż film, to zjawisko kulturowe i społeczne, to obraz, który naprawdę zmienia świadomość ludzi.

Film wzrusza i przejmuje, a przede wszystkim opowiada bardzo aktualną sytuację – także w polskich realiach. Bardzo zapraszamy, by udać się do kin, by przeżyć historię, która jest jak najbardziej współczesną; która – niestety – dzieje się pośród nas; by zrozumieć, jak święte jest każde życie i że nikt z nas nie może obojętnie patrzeć, co dzieje się z życiem, drugiego, zwłaszcza zupełnie niewinnego, człowieka.

Główna bohaterka filmu- młoda dyrektorka kliniki aborcyjnej odpowiedzialna za przeprowadzenie 22 tys. aborcji pewnego dnia ujrzała coś, co odmieniło ją na zawsze... 

Film odbędzie się w sali kinowej w mediatece wielickiej przy ul. Skulimowskiego 3:
10 listopada godz. 19.00, (niedziela)
15 listopada godz. 19.00, (piątek)
24 listopada godz.17.00 (niedziela)

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK