Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

13.06.2021

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XI NIEDZIELA ZWYKŁA
13 czerwca 2021 r.

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywali: 

• w poniedziałek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
• we wtorek wspomnienie św. Jolanty, zakonnicy;
• w czwartek wspomnienie św. Br. Alberta Chmielowskiego, zakonnika;

2. Dzisiaj na sumie o godz. 10.30 o. Mariusz Tabor będzie dziękował Bogu za 25 lat posługi kapłańskiej. Otoczmy ojca Mariusza swoją modlitwą.
Z racji dnia fatimskiego o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe.  Po Mszy św. o godz. 18.00 procesja fatimska połączona z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa.

3.Dziś przypada święto św. Antoniego. Uczcimy naszego wielkiego Świętego na Mszy św.  o godz. 18.00. Po każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie lilii i chlebków św. Antoniego, który zachęcamy zabrać. Na Mszy o godz. 12.00 odbędzie się błogosławieństwo dzieci przez wstawiennictwo św. Antoniego.

4.W środę o godz. 18.00 Mszę św. połączoną z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe którą odprawi o. Pacyfik.

5. W przyszłą niedzielę  o godz. 12.00 dzieci z klas IV będą przeżywać Pierwszą rocznicę I Komunii św. O godz. 15.00 odbędzie się Msza św. w int. o pokój i zdrowie dla rodzin oraz adoracja Najświętszego Sakramentu Grupy Modlitewnej Królowej Pokoju.

6. W dniu dzisiejszym pragniemy podziękować za świadectwo wiary wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji Bożego Ciała i oktawie. Dziękujemy Franciszkańskiemu Zakonowi Świeckich i Rycerzom św. Franciszka za przygotowanie ołtarzy oraz Panom za ich ustawienie, Liturgicznej Służbie Ołtarza, wszystkim  noszącym sztandary, baldachim, chorągwie i feretrony, dzieciom sypiącym kwiaty i dzieciom, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do I Komunii święte , rodzicom dzieci oraz wszystkim uczestnikom procesji. Niech Maryja wyprasza Wam obfite łaski u swego Syna Jezusa Chrystusa.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK