Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

17.04.2022

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Zmartwychwstanie Pańskie

17 kwietnia 2022 r.

1. W dzisiejszą Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. w porządku niedzielnym; 6.00 – rezurekcja, 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 18.00.

2.Jutro, Poniedziałek Wielkanocny drugi dzień świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. w porządku niedzielnym. Ofiary składane na tacę, będą przeznaczone na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

3. We wtorek  zapraszamy na drugi wtorek  nowenny przed uroczystością św. Antoniego Padewskiego. Modlitwy nowennowe, odczytanie próśb i podziękowań,  na Mszy św. o godz. 18.00. Następnie procesja eucharystyczna zakończona błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i  relikwiami św. Antoniego. Serdecznie zapraszamy.

4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00, w godzinie miłosierdzia, odbędzie się nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Do niedzieli Miłosierdzia Bożego przygotowujemy się odmawiając codziennie nowennę po Mszy św. wieczornej.

5. W Niedzielę Miłosierdzia na czuwanie modlitewne zapraszają wojownicy Maryi. O godz. 17.30 różaniec, następnie Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

Chrystus Pan zmartwychwstał – i my zmartwychwstaniemy! Niechaj ta nadzieja będzie w nas źródłem radości i pokoju, niech porządkuje naszą codzienność, abyśmy każdego dnia stawali się  świadkami zmartwychwstania. Jezus żyje! Dzielmy się tą radością z najbliższymi i ze wszystkimi, których Pan z nami spotka. Pokoju serca, radości rozpromieniającej każdy dzień, nadziei, która nigdy nie gaśnie – z całego serca życzymy Drogim Parafianom i Miłym Gościom. 

Na radosne przeżywanie Świąt Wielkanocnych przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK