Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

18.09.2022

XXV Niedziela Zwykła 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

18 września 2022 r.

 

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywali:

• we wtorek wspomnienie świętych męczenników z Korei;

• w środę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;

• w czwartek wspomnienie bł. Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy;

• w piątek wspomnienie  św. o. Pio, prezbitera. 

Dziś Dzień Środków Społecznego Przekazu. Módlmy się za tych, którzy są odpowiedzialni za przekaz prawdy i faktów
2. Serdecznie zapraszamy w poniedziałki do naszego Sanktuarium na adoracje Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpoczyna się po Mszy św. o godz. 18.00 i trwa do godz. 21.00, zakończona błogosławieństwem i apelem jasnogórskim.
3. Msza św. połączona z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie będzie odprawiona przez o. Pacyfika w środę o godz. 18.00.
4. Schola św. Franciszka ogłasza nabór dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci z klas 1 – 4. Spotkanie organizacyjne w najbliższy czwartek o godz. 18.30 w salce Aniołeczek. Serdecznie zapraszamy do wspólnego śpiewania.
5.  Dziś odbędzie się koncert dziecięcego zespołu „Prowadź mnie” z Wieliczki w kościele św. Pawła w Wieliczce Krzyszkowicach o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy. 
6. Za tydzień 25 września ulicami Krakowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem: Dziecko w sercu Krakowa. Marsz wyruszy o godz. 12.00 z  Placu Matejki.  
7. Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na jesienną pielgrzymkę do Pilicy – do Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej, Opiekunki Rodzin oraz Miechowa – Sanktuarium Grobu Bożego, która odbędzie się 8 października 2022 r. Koszt 50 zł, dokładniejszej informacje oraz zapisy u o. Eryka lub w zakrystii kościoła.
8. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami w gablocie.
Wszystkim Parafianom, Dobrodziejom oraz Sympatykom naszego kościoła i klasztoru, życzymy obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, Pani Łaskawej. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK