Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

18.06.2023

XI Niedziela Zwykła 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

18 czerwca 2023 r.

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywali:
• w środę, wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
• w sobotę, uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela;

2. Trwa czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30.

3. Kancelaria parafialna  we wtorek będzie nieczynna.

4. W czwartek o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną 
z okazji zakończenie roku szkolnego uczniów LO, SMS i SP nr 1 oraz ich rodziców, nauczycieli, katechetów i pracowników szkół. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty

5. W piątek obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmujemy wszystkich ojców, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

6. Serdecznie zapraszamy na Festyn Franciszkański w ogrodach klasztoru 
w przyszłą niedzielę 25 czerwca. Rozpocznie się po Mszy św. o godz.13.30. 
W programie gry, zabawy, muzyka na żywo, konkursy z nagrodami. Z tej racji Msza św. O godz. 20.00 zostanie odprawiona w kościele.

7. Biuro Radia Maryja przy tutejszym Sanktuarium organizuje coroczną pielgrzymkę na Jasną Górę w niedzielę 9 lipca. Wyjazd o godz. 6.00. Zapisy 
i informacje w biurze Radia Maryja w niedzielę od 8.00 do 10.30 i w środę od 17.00 do 18.00.

8. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieliczce poszukuje kandydatów na Rodzinę Zastępczą oraz do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Wszystkim Parafianom, Dobrodziejom oraz Sympatykom naszego kościoła i klasztoru, życzymy obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej, Pani Łaskawej. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie dobro duchowe i materialne.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK