Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

03.09.2023

XXII Niedziela Zwykła 2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

03 września 2023 r.

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywali w piątek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W sobotę jest wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy, patronki FZŚ w Polsce.

2. W poniedziałek, 4 września, wyczekiwany początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, wychowawców i nauczycieli na Mszę Świętą w poniedziałek o godz. 8.00.

3. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Brata Alojzego Kosiby oraz o potrzebne łaski przez jego wstawiennictwo. Prośby i podziękowania można składać w kaplicy przy zakrystii, przed cudownym Krzyżem Pana Jezusa Miłosiernego, oraz na stronie internetowej. 

4. Tego samego dnia zapraszamy na 23.00 na Adorację Pana Jezusa, tzw. Godzinę Świętą.

5. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dalsze prace remontowe przy naszym kościele. Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie i życzliwość. 

Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu urodziny, imieniny oraz różnego rodzaju rocznice czy jubileusze składamy najlepsze życzenia, obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Bożej. Dziękujemy za waszą życzliwość i otwartość, wszelkie dobro duchowe 

i materialne.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK