Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

7.04.2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

07.04.2024 r

 

1. Dzisiaj druga niedziela Wielkanocy, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. To wydarzenie jest szczególnym znakiem tego, że Bóg zlitował się nad grzesznymi ludźmi i całemu światu okazał swoje miłosierdzie. To także patronalne święto Caritasu, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. 

 O 15 tej zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

 

2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte o godz. 7.00, 8.00 i 18 tej. Dzień Świętości Życia, także Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. 

Po Mszy świętej o godz. 18 tej rozpoczęcie Duchowej Adopcji. 

 

3..W piątek 12 kwietnia o 18 tej Msza Święta z nabożeństwo okrycia Płaszczem Matki Bożej z Guadalupe. 

 

4. Od wczoraj do 13 kwietnia w Archidiecezji Krakowskiej trwa peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów. Nasza parafia jest zaproszona do wspólnej modlitwy 13 kwietnia, tj w sobotę do Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie. O 11 tej różaniec w intencji rodzin, prowadzony przez kręgi Domowego Kościoła a o 12 tej uroczysta Msza święta z zawierzeniem rodzin opiece bł. Ulmów. 

 

5. Przyszła niedziela jest Niedzielą Biblijną rozpoczynającą Tydzień Biblijny. Zapraszamy na nabożeństwo Słowa Bożego po Mszy świętej o godz. 18 tej. 

 

Na radosne świętowanie niedzieli Bożego Miłosierdzia przyjmijcie Boże błogosławieństwo

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK