Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

19.01.2020

II Niedziela Zwykła

OGLOSZENIA
2 NIEDZIELA ZWYKŁA
19 STYCZNIA 2020

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odbędzie się Msza św. w int. o pokój i zdrowie dla rodzin oraz adoracja Najświętszego Sakramentu Grupy Modlitewnej Królowej Pokoju. Po adoracji, odbędzie się modlitwa o uzdrowienie z indywidualnym błogosławieństwem olejami św. Charbela. Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy pragną pomodlić się o pokój oraz zdrowie fizyczne i duchowe w rodzinach.

2. Również dzisiaj, swoich patronów czczą o. Mariusz Tabor i o. Mariusz Żychowicz, a w środę 22 stycznia, o. Ariel Krzywda, Gwardian naszego klasztoru. Drogim solenizantom życzymy wielu łask Bożych, błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Łaskawej w życiu kapłańskim i zakonnym.

3. W przyszłą niedzielę, 26 stycznia, po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie opłatkowe dla wszystkich wspólnot, działających przy naszej parafii i klasztorze. Serdecznie zapraszamy.

4. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską rodzin.
Program kolędy na najbliższe dni przedstawia się następująco:

W poniedziałek Osiedle Kościuszki – blok nr 2 i 3
We wtorek Osiedle Kościuszki – blok nr 4 i 5
W środę Osiedle Kościuszki – blok nr 6 i 7

5. W Czwartek odbędzie się kolęda dodatkowa dla rodzin, które z różnych względów nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie. Na dodatkową kolędę możemy zapisać się w zakrystii

6. Wszelkie ofiary składane w czasie kolędy zostaną przeznaczone na nową suknią, w którą zostanie przyozdobiony obraz Matki Bożej Łaskawej. Okazją ku temu jest jubileusz 25-lecia koronacji który będziemy obchodzić 6 czerwca br. Już dzisiaj wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

7. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego Źródło a także balsam kapucyński.

Na rozpoczynający się tydzień wszystkim przyjaciołom, dobrodziejom, parafianom
i sympatykom naszego kościoła i klasztoru życzymy Bożego błogosławieństwa,
zdrowia i pogody ducha. Niech Pani nasza Łaskawa – Księżna Wieliczki
wyprasza Wam potrzebne łaski.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Księżnej Wieliczki Parafia pw. św. Franciszka z Asyżu

Cookies

Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dowiedz się więcej OK